Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Uvedené benefity jsou určeny pro vojáky, vojenské policisty a zaměstnance MO.
Rozsah účinnosti konkrétního benefitu naleznete u každé námi zveřejněné nabídky.

sleva 500 Kč

Okamžitá sleva 500 Kč, cestovní pojištění se slevou, slevy na zájezdy a další bonusy na letecké zájezdy.

kraje

Platnost není časově omezena.

Okamžitá sleva 500 Kč, cestovní pojištění s 50% slevou a další bonusy (odvoz na letiště, parkování u letiště aj.)

Sleva 15 – 20 % na zájezdy pořádané CK Aliatour.

Zdarma vždy tištěný cestovní průvodce a visačky na kufr včetně cestovní kapsy na dokumenty.

Na jeden den, víkend, týden nebo třeba na měsíc! CK Aliatour kromě nabídek zájezdů od 300 českých i německých CK, nabízí vlastní poznávací zájezdy, zájezdy k moři a zájezdy za nákupy či zábavou, a to buď letecky nebo vlastní autobusovou dopravou. Pojeďte s námi poznávat a zažít nevšední zážitky! Vlastní moderní vozový park, vždy příjemní řidiči a průvodci Vám zaručí, že si s námi dovolenou užijete, což potvrzuje i mnoho referencí. O kvalitě produktů svědčí dlouhodobě získávaná ocenění, jako například certifikát českého a německého systému kvality služeb. Za celou dobu naší existence za sebou máme tisíce spokojených klientů, kteří se stále vrací. To je pro nás velkým závazkem do budoucna a zároveň tím nejlepším důvodem, proč pro Vás objevovat stále nová místa. Těšíme se na Vás! CK Aliatour – Celý svět na jednom místě!

Ke každému zájezdu od nás získáte visačky na kufry, tištěného průvodce a další hodnotné dárky nebo bonusy v podobě cestovního pojištění, parkování na letišti aj. Seznam bonusů naleznete zde: www.aliatour.cz/…sy-k-zajezdu Mezi naše produkty patří: zájezdy, samostatná ubytování, letenky, víza, cestovní pojištění, samostatná dopravu. Pozor: Jako jedna z mála CK akceptujeme úhradu poukázkami až do výše 100%

Benefit je určen pro:

  • vojáky
  • vojenské policisty
  • aktivní zálohy
  • válečné veterány
  • zaměstnance MO

Při nákupu v pobočce je nutné se prokázat průkazem válečného veterána, služebním průkazem, pracovní smlouvou či jiným dokladem stvrzujícím pracovní vztah k MO.

Při rezervaci na webu je nutné do poznámky uvést BVV2018.

Kontaktní údaje

  Adresa: Krátká 1145/30, Praha 10
  Kontaktní osoba: CK Aliatour
  Telefon: +420 216 216 806
  E-mail: info@aliatour.cz
  Web: www.aliatour.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.