Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f


Uvedené benefity jsou určeny pro vojáky, vojenské policisty a zaměstnance MO.
Rozsah účinnosti konkrétního benefitu naleznete u každé námi zveřejněné nabídky.

25 %
SLEVA

Sportovní výživa a doplňky stravy se slevou pro válečné veterány a příslušníky AČR.

kraje

Benefit lze uplatnit do:
31. 12. 2019

25 % sleva na nákup sportovní výživy a doplňků stravy

Chcete zefektivnit váš každodenní trénink? Nebo oddálit nástup únavy během výkonu a následně zkrátit dobu pro regeneraci? Pak jsou tu pro vás prodejny VITALAND a e-shop www.vitaland.cz, kde nakoupíte s 25% slevou na celý sortiment. Můžete vybírat z široké nabídky proteinů, gainerů, aminokyselin, proteinových a müsli tyčinek, spalovačů, energetických gelů, iontových a regeneračních nápojů, koktejlů, prostředků na hubnutí a spousty dalších produktů, které podpoří vaše úsilí.

Díky kvalitním potravinovým doplňkům budete mít přehled o vitamínech, minerálech, množství bílkovin, sacharidů, tuků a jiných látek, které přijímáte. Kvalitní sportovní výživa vám zajistí potřebnou efektivitu a regeneraci i pro ty nejnáročnější fyzické aktivity a sportovní výkony.

Benefit je určen pro:

  • vojáky
  • vojenské policisty
  • aktivní zálohy
  • válečné veterány
  • zaměstnance MO

Pro uplatnění slevy uveďte na pokladně prodejen VITALAND speciální kód VOJACI20 nebo vložte tento kód do objednávky na www.vitaland.cz do pole pro „Slevové kódy“.

Slevu lze čerpat neomezeně po dobu platnosti nabídky. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a akcemi a nelze ji využít na nákup dárkových poukázek VITALAND.

Kontaktní údaje

  Telefon: 800 117 800
  E-mail: info@vitaland.cz
  Web: www.vitaland.cz


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Volareza Podmínky

Magnitogorská 12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.