Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

obrazek
 
23 %
SLEVA
Sleva na doplňky stravy a bylinné čaje NeoZen. kraje
Bylinné doplňky stravy pro plnohodnotný život.
K Platnost není časově omezena. více

Benefity podle krajů

114 105 105 112 106 112 113 105 106 115 112 110 104 112
16
duben
Volejte, datujte, sledujte TV. Nyní nové a výhodnější tarify O2 Family. Volání, internet a O2 TV se slevou. Výhodné balíčky O2 Spolu.
15
duben
Zútulněte svůj domov s koberci Breno. Široká škála koberců, vinylových podlah, LINO a PVC.
12
duben
Poslouchejte svou hudbu naplno s peckovou elektronikou Niceboy. Odolné reproduktory, stylová sluchátka, chytré hodinky. Nyní speciální dubnová nabídka.
3
duben
Prověřte týmového ducha a prožijte hodiny plné zábavy i dobrodružství na týmových hrách TEPfactor. Hry pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce.
28
březen
Přiberte svaly, spalte tuky, získejte energii. Nutrition-shop.cz. Doplňky stravy, výživa a fitness vybavení.
21
březen
Objevte nápady na stylový design kuchyně v kuchyňských studiích Gorenje. Moderní designové kuchyně, klasické kuchyně, rustikální kuchyně.
20
březen
Pochutnejte si na sortimentu jídel EXPRES MENU. Kvalitní a zdravá jídla, která pomáhají lidem efektivně využít čas.
19
březen
Překonejte své vlastní hranice na sportovní akci HEROES RACE. Extrémní překážkový závod, vzrušení a adrenalinový zážitek.
7
březen
Zaostřete zrak v brýlích z prodejen oční optiky ORANGE OPTIK. Pestrá nabídka vlastních i značkových brýlových obrub, nejkvalitnějších brýlových skel a slunečních brýlí.
5
březen
Vybavte svou kuchyň a koupelnu spotřebiči Gorenje. Široká nabídka kvalitních praček, sušiček, varných desek, trub, sporáků, myček, digestoří a malých domácích spotřebičů.
4
březen
Prověřte své fyzické i psychické schopnosti na intenzivních zátěžových sportovních akcích Gladius. Nové termíny na rok 2024 vyhlášeny.
29
únor
Pomozte svému tělu i mysli vyrovnat se s následky nezdravého životního stylu a stresu. Bylinné doplňky stravy NeoZen pro plnohodnotný život.
28
únor
Pečujte o své vousy, vlasy a pleť s kosmetikou STEVE´S. Česká kosmetika pro muže s maximální porcí přírody.
23
únor
Uvolněte stres, napětí, bolest svalů nebo zad při masážích GOLDEN HANDS. Relax a účinná pomoc od bolesti.
20
únor
Obklopte se vůněmi dekoračních mýdel a vonných svíček z e-shopu spolku A.S. Ghost Czech Force. Nákupem přispíváte na charitativní programy zajišťované spolkem.
19
únor
Dopřejte svým domácím mazlíčkům veterinární přípravky ALAVIS™ s prověřenou kvalitou a vysokou účinností. Nyní navýšení slevy na rok 2024.
19
únor
Vyzkoušejte doplňky stravy Alavis – Maxima v prémiové kvalitě pro extrémní pracovní profese, sportovce i nesportovce. Zapomeňte na obtíže s klouby. Nyní navýšení slevy na rok 2024.
9
únor
Uspořádejte své finance se společností Gasparteam. Finanční produkty z celého finančního trhu ČR. Využitím služeb společnosti Gasparteam přispíváte na Vojenský fond solidarity.
9
únor
Pořiďte si dům nebo byt se společností Reality Gteam. Nákup nebo prodej nemovitosti snadno a rychle. Využitím služeb společnosti Reality Gteam přispíváte na Vojenský fond solidarity.
8
únor
Vybavte své miminko v e-shopu nebo prodejnách Malvík. Potřeby pro těhotné a miminka, ale i pro psy a kočky.
7
únor
Ozdobte sebe nebo své blízké šperky z e-shopu Nejlepší zlaté šperky. Prsteny, náušnice, náramky, přívěsky, náhrdelníky. Šperky ze zlata, stříbra, platiny a drahých kamenů.
1
únor
Kryjte se balistickým a taktickým vybavením ARGUN. Neprůstřelné přilby a vesty, zdravotnické batohy, sumky.
31
leden
Pozorujte přírodu se sportovní optikou Meopta. Špičkové dalekohledy, spektivy, puškohledy a kolimátory.
30
leden
Pořiďte si tetování v profesionálním tetovacím studiu UBRY TATTOO ARTWORK. Individuální přístup a precizní řemeslné zpracování.
29
leden
Udržujte svůj pohybový aparát na maximální výkonnosti. Fyzioterapie MATON. Komplexní terapie, regenerace, rekonvalescence.
24
leden
Nechte si změřit zrak a připravit dioptrická skla a obruby v oční optice V-optik. Biometrické měření zraku a výroba individualizovaných biometrických čoček.
23
leden
Nakupujte jako VIP na e-shopu ONLINESHOP.cz v rámci programu PREMIUM+. Domácí spotřebiče, elektronika, potřeby na zahradu, dětské hračky a mnoho dalšího.
22
leden
Sportujte v oblečení značky Iron-ic, která obnovila spolupráci s Benefity. Technologicky špičkové bezešvé funkční spodní prádlo pro TOP sportovce i hobíky.
18
leden
Zdokonalujte se a získávejte nové poznatky ve svém profesním životě. European School of Business & Management rozšiřuje specializace nabízených studijních programů.
17
leden
Rekreujte se v domku U Erwina v Rychlebských horách. Ekologický domek s duší. Ideální pro milovníky klidu.

NovinkyProvozovatel Benefity pro vojáky AČR : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad vojáků Armády ČR a příslušníků aktivních záloh.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.