Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

3 % a 5 %
SLEVA

Sleva na zbraně, střelivo, oblečení a doplňky Wildgame.

kraje

Platnost není časově omezena

Wildgame nabízí široký sortiment zbraní, střeliva a optiky od předních výrobců, jakými jsou Glock, Česká Zbrojovka, Ruger, Taurus, Daniel Defense, V-AR, Benelli, Beretta, Heckler & Koch, Walther, Arex, Vortex, Holosun, Magpul a další, a také bohatý sortiment taktického, sportovního a loveckého oblečení a doplňků značek 5.11 Tactical, Custom Gear, Helikon, Pentagon, Mechanix Wear, Claw Gear, Lowa a Pinewood. Snadno si u nás vyberete výzbroj, výstroj i oblečení do služby, na lov i pro volný čas. A to vše buď v naší prodejně v Brně, nebo z pohodlí domova či kanceláře prostřednictvím našeho e-shopu www.wildgame.cz.

Benefit je určen pro:

  • vojáky z povolání
  • vojáky v aktivní záloze
  • válečné veterány

Výše uvedeným příslušníkům poskytujeme slevu 3 % na zbraně, střelivo, optiku, příslušenství a 5 % na oblečení a doplňky.

Zboží je možné zaslat poštou, nebo vyzvednout osobně v naší prodejně na adrese: Prodejna Wildgame – Řípská 11g, 62700 Brno

Jsme zde pro vás každý den od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin a rádi vám pomůžeme s výběrem. Samozřejmostí je platba kartou.

Způsob čerpání:

Slevu lze uplatnit po prokázání nároku jak v prodejně, tak na e-shopu. V prodejně stačí předložit služební průkaz nebo průkaz veterána; v e-shopu je třeba se zaregistrovat, a následně nám zaslat služební průkaz nebo průkaz veterána e-mailem. Poté bude vašemu zákaznickému účtu přidělena sleva.

Více informací naleznete zde: https://www.wildgame.cz/slevy/

Kontaktní údaje

  Adresa: Řípská 1525/11g, Brno 627 00
  Kontaktní osoba: Michal Hynšt
  Telefon: +420 775 897 283
  E-mail: info@wildgame.cz
  Web: www.wildgame.cz/


Provozovatel Benefity pro vojáky AČR : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad vojáků Armády ČR a příslušníků aktivních záloh.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.