Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.

VIP program

Nakupujte za exkluzivní VIP ceny na DATART.cz

kraje

Platnost není časově omezena.

Pro zobrazení dalších podmínek či slevových kódů pro čerpání benefitu se přihlaste.

Jak na to? Stačí se zaregistrovat, nebo povýšit svoji registraci na e-shopu DATART.cz na VIP registraci! Na stránce www.datart.cz/vip naleznete postup, jak se registrovat jako VIP. Následně po přihlášení uvidíte zvýhodněnou cenu a spolu s ní také informaci o tom, kolik ušetříte. VIP ceny platí na celý sortiment. Výše slev se pohybuje od jednotek až po desítky procent, dle konkrétního produktu.

Pokud jste registrován na našem webu a následně přihlášen, vidíte slevový kód přímo

VIP kód získáte po registraci a přihlášení do členské sekce.

Registraci může provést pouze oprávněná osoba:

  • voják
  • vojenský policista
  • aktivní záloha
  • válečný veterán
  • zaměstnanec MO

V případě nejasností se obraťte na adresu -benefity1@vlrz.cz. V požadavku uveďte jméno a příjmení, bydliště, název součásti – vojenského zařízení, útvaru u kterého pracujete (neplatí pro válečné veterány). Pokud je požadavek odeslán z e-mailové adresy s příponou army.cz je požadován za platný a není potřeba více svou oprávněnost dokládat. Pokud je požadavek odeslán z jiné e-mailové adresy, je potřebné přiložit scan průkazu vojáka, aktivní zálohy či válečného veterána (případně jiný doklad stvrzující pracovní vztah k MO). Následně je Vám zaslán potřebný neveřejný kód pro registraci.

Vámi zaslané údaje budou smazány a nejsou dále VLRZ zpracovávány či uchovávány. Tímto krokem VLRZ naplňuje nové podmínky ochrany osobních údajů v návaznosti na normu GDPR (kódy jsou zasílány VLRZ pouze v pracovní dny v době od 7,30 do 16,00 hod).

Kontaktní údaje

  Web: www.datart.cz/vip


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky
Cookies

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.