Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

10 %
SLEVA

ARMYTRIKA.cz: kvalitní trička nejen s vojenskou tématikou za snížené ceny.

kraje

Platnost není časově omezena.

Široká nabídka triček a mikin se slevou 10 %.

Internetový obchod ARMYTRIKA.CZ nabízí širokou škálu produktů jako trička, mikiny, hrnky, odznaky s velmi oblíbenými military motivy. Graficky jsou navrženy tak, aby se naším zákazníkům především líbily a byly díky použitým technologiím dostupné za nejlepší možnou cenu v České republice. Pečlivě sledujeme zájmy našich zákazníků a nové produkty zařazujeme do prodeje podle reakcí a dotazů přímo od našich zákazníků. Reagujeme jak na e-mailové dotazy, tak i na zprávy z našeho Facebook profilu. Proto nabízíme nejen produkty s military motivy, ale také jsou do prodeje zařazeny různé fanouškovské, vtipné i kontroverzní motivy. Na své si zde přijdou i ti, kteří mají rádi zbraně, airsoft, post-apo, zombie i sci-fi témata.

Podmínky pro uplatnění slevy (10%)

Benefit je určen pro:

  • vojáky z povolání
  • vojáky v aktivní záloze

Sleva je poskytována po registraci a následném přihlášení na https://www.armytrika.cz

Pro nastavení slevy je potřeba se registrovat a na emailovou adresu info@armytrika.cz zaslat email, který bude obsahovat přihlašovací jméno (pro identifikaci zákaznického účtu), kopii vojenského průkazu (nebo je možné uvést pouze číslo vojenského průkazu). Na základě výše uvedených údajů bude u daného přihlašovacího účtu nastavena sleva (o nastavení slevy bude zákazník informován emailem v nejbližším možném termínu). Sleva bude automaticky započítána vždy po přihlášení.

Sleva se vztahuje i na produkty se slevou (navýšení již uplatněné slevy o dalších 10%)

Obchod ARMYTRIKA.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, kdy 99% zákazníků doporučilo tento obchod svým známým.

Kontaktní údaje

  Adresa: Údolní 769 Smržovka
  Kontaktní osoba: Tomáš Fúsek
  E-mail: info@armytrika.cz
  Web: www.armytrika.cz


Provozovatel Benefity pro vojáky AČR : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky
Cookies

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad vojáků Armády ČR a příslušníků aktivních záloh.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.