Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

20 %
SLEVA

Sleva na služby půjčovny sportovního vybavení Záchranné služby Brdy.

kraje

Platnost není časově omezena.

Půjčovna elektrokol, elektrokoloběžek a vybavení pro skálolezení.


E-bike, kolo které posune vaše hranice, či elektrokoloběžka, se kterou vždy ucítíte vítr v zádech?

Proč se zbytečně trápit, když je tu možnost s větším pohodlím zdolávat delší vyjížďky? Ať už vás roky života posunuly na nižší výkonnostní třídu a nebo se zotavujete po úrazu, e-bike bude vaším spolehlivým parťákem na cesty. Protože to ovšem není nejlevnější záležitost, nehrne se každý do koupě vlastního stroje.

To ovšem neznamená, že se na skvělém e-biku nemůžete pořádně projet po Brdech. Přijeďte si k nám vypůjčit elektrokolo, které spadá do střední třídy horských kol s pomocným elektromotorem. Při předání projdete základním školením ovládání e-biku, vybavíme vás potřebnými doplňky, jako je přilba, zámek na kolo a rozhodně nezapomene přidat pár tipů, kam v okolí vyrazit.

Stejně tak vám může být skvělým parťákem i jedna z našich koloběžek. Rovněž doplněná o elektrického pomocníka. Zapomeňte na staré rozvrzané koloběžky, na kterých jste se možná v mládí proháněli. Tyto terénní stroje vám dopřejí dávku adrenalinu, kterou jste již možná dlouho nezažili. Zároveň však mohou sloužit jako zcela poklidné a komfortní přibližovadla pro ty, kteří nemíní zdolávat stokilometrové trasy na e-biku.

Pro dobrodruhy tělem i duší, kteří se nechtějí držet pouze při zemi, máme k zapůjčení taktéž výbavu pro skálolezení. Pokud patříte mezi fanoušky vertikálního zdolávání terénu, ale z jakéhokoliv důvodu jste do naší oblasti přijeli bez výbavy, můžete se spolehnout na nás. Milerádi vám vše potřebné zapůjčíme a případné nováčky také důkladně proškolíme v bezpečném používání veškeré výbavy a pohybu směrem vzhůru i dolů.


Elektrokola, elektrokoloběžky a vybavení pro skálolezení si můžete půjčit v půjčovně sportovního vybavení Záchranné služby Brdy se slevou 20 %.

Sleva na půjčení se počítá z aktuálního ceníku.

Sleva je poskytována pro vojáka z povolání, vojáka v aktivní záloze nebo válečného veterána a jeho doprovod, bez limitu počtu osob.


Benefit je určen pro:

  • vojáky z povolání
  • vojáky v aktivní záloze
  • válečné veterány

Podmínky pro poskytnutí benefitu:

Nutnost prokázat se vojenským průkazem nebo průkazem válečného veterána.

Kontaktní údaje

  Adresa: Strašice 513, 338 45 Strašice
  Telefon: +420 604 221 177
  E-mail: info@zachrannasluzbabrdy.cz
  Web: www.zachrannasluzbabrdy.cz/sluzby/pucovna-sportovniho-vybaveni/


Provozovatel Benefity pro vojáky AČR : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky
Cookies

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad vojáků Armády ČR a příslušníků aktivních záloh.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.